.

.

Cijena je smanjena.
Lodfiber 1M JNP-25G-DAC-1M JUMIPER MREŽE KOMPUTIBLE 25G SFP28 Pasivno izravno pričvršćivanje bakrenog twinAx kabela

Lodfiber 1M JNP-25G-DAC-1M JUMIPER MREŽE KOMPUTIBLE 25G SFP28 Pasivno izravno pričvršćivanje bakrenog twinAx kabela

HRK 64.40

Količina robe
Dostupno na zahtjev

Juniper Networks JNP-25 G-DAC-1 M kompatibilan. Vrsta konektora : SFP28 do SFP28. Duljina kabela : 1m (3ft). Vrsta kabela : Pasivni bakreni kabel. Lodfiber 1 M (3ft) JNP-25 G-DAC-1 M Juniper Networks kompatibilne 25 G SFP28 Pasivno izravno pričvršćivanje bakrenog twinax kablovskog proizvoda Pojedinosti o proizvodu : Broj dijela : JNP-25 G-DAC-1 M Kompatibilno : Juniper Networks Konektor Tip : SFP28 do SFP28 Max podataka o podacima : Tip kabela od 25 Gbps : Pasivni kabel kabela bakra : 1 M (3ft) Temperatura : 0 do 70 ° C.

Detaljne informacije

Oni također kupuju s ovim proizvodom
HRK 2.00

Plava boja 10 Gbps SFP+ DAC velike brzine izravno pričvrstite pasivni bakreni kabel, twinaksijalni kabel, 0,5 metara (1,64ft), 30 AWG; Ekvivalent Dell Force10 CBL10 GSFPDAC0,5m, 100% kompat

HRK 2.67

SFP+ do SFP+ 10GIGABIT ETHERNET DIREKTNI pričvršćivanje bakra (Twin Ax bakreni kabel) 2 M (6,6ft) Povezuje Switch, Server, NIC ili primopredajnik za mrežno priloženo pohranu (NAS), mre�

HRK 51.98

Besprijekorna pretvorba SC vlakana u bakarova vlaknasta optička u Ethernet Media Converter ugrađeni su multimode SFP moduli, što vam omogućuje pretvaranje SC vlakana u 10 / 100 / 1000 Ba

HRK 1.67

Par 1,25 g Bidi Media Converter (komplet #5), SFP utor, s parom BIDI SFP primopredajnika, SMF, 20km OS2 vlakna je visokokvalitetni, ekonomičan kabel od 1 / 10 g simplex vlakana...

HRK 1.67

Commscope 10gbaselr jednosmjerni SFP Tranceiver za ione 7680813 Commscope 10g BaseLR s jednim načinom SFP Tranceiver za ione 7680813 Commscope 7680813 jednosmjerni SFP 10 GBASELR primopreda

HRK 2.67

Maksimalne radne brzine do 2 Mbps, učinkovitost GFSK modulacije, sposobnost antiinterferencije, posebno pogodna za industrijsku kontrolu 125 Komunikacijski kanali, komunikacija s više toč

HRK 21.90

Valna duljina : 850 nm Maksimalna udaljenost : 550m Brzina podataka : 1,25 GB / s Mrežni portovi : SFP Konektori : DUPLEX LC Vrsta vlakana : MMF Kompatibilna marka : za HP Digitalno dijagno

HRK 92.20

Brzina podataka (max) : 10,5 GB / s Udaljenost (max) : 10km Vrsta vlakana : SMF Valna duljina : 1310 Nm Digitalna dijagnostika : Da Brzina podataka (max) : 10,5 GB / s Udaljenost (max) : 10k

HRK 80.20

Brzina podataka (max) : 10,5 GB / s Udaljenost (max) : 10km Vrsta vlakana : SMF Valna duljina : 1310 Nm Digitalna dijagnostika : Da Brzina podataka (max) : 10,5 GB / s Udaljenost (max) : 10k

HRK 49.00

Podržava prijenos podataka velike brzine s 10 gige i 10 GBASESR tehnologija Značajke SFP+ / LC višenamjensko povezivanje za udaljenosti prijenosa do 984 stopa...

HRK 189.98

Potpuno kompatibilno s Avaya AA1403015E6 SFP+ primopredajni modul s vrućim plugom, brzina podataka od 10 Gbps 10 GBASESR 10 G Ethernet, multimode vlakna (MMF) 850 Nm valna duljina, do 300m

HRK 3.33

Jednostavan za ugradnju, vruće zamjenjivo Jednostavan za ugradnju, vruće zamjenjivo Ovaj konačni FTL4 E1 QE1 C kompatibilni QSFP+ primopredajnik osigurava 40g BaseER4 propusnost do 40 km

HRK 3.00

Brzina podataka (max) : 10,5 GB / s Udaljenost (max) : 10km Vrsta vlakana : SMF Valna duljina : 1310 Nm Digitalna dijagnostika : Da Brzina podataka (max) : 10,5 GB / s Udaljenost (max) : 10k

HRK 43.00

Brzina podataka (max) : 10,5 GB / s Udaljenost (max) : 10km Vrsta vlakana : SMF Valna duljina : 1310 Nm Digitalna dijagnostika : Da Brzina podataka (max) : 10,5 GB / s Udaljenost (max) : 10k

HRK 1.00

Dimenzija paketa predmeta 6,2 L x 4,4 W x 2,9h inča Težina paketa predmeta 0,71 kilograma Količina paketa predmeta 1 Vrsta proizvoda Uređaj za umrežavanje Dimenzija paketa predmeta

HRK 54.40

Faktor oblika : SFP Primjena i udaljenost : 1000 BASESX, 550m Valna duljina : 850 Nm Vrsta vlakana : MMF Kompatibilnost : Dell kompatibilan Dell kompatibilan 1000 BASESX SFP, 850 NM, 550 M,

HRK 73.60

Kompatibilno s OEM brojem dijela : TRX100071 / 3 INFINERA TRX100071 / 3 Kompatibilna TAA kompatibilna s 10 GBASECWDM XFP primopredajnik (SMF, 1550 NM, 40km, LC, DOM) Primopredajnik Primopred

HRK 2.67

【Osiguranje proizvoda】 Svaki SFP LC primopredajnik strogo testira naši profesionalci kako bi osigurali kvalitetu proizvoda Profesionalni smo proizvođač i prihvaćamo prilagođene naru

HRK 3.00

Upravna luka 10 Gigabit Ethernet 10 GBASESR, 10 GBASELR, 10 GBASEER, 10 GBASEZR, 10 GBASECX1, 1000 BASESX, 1000 BASELX / LH, 1000 BASEEX, 1000 BASEZX, 1000 BASEBX 2 x utora za proširenje...

HRK 98.58

Maksimalna udaljenost : 100m Mrežni portovi : SFP Mediji : CAT 6 / CAT 6 A Konektori : RJ45 Brzina podataka : do 1 GB / s Kompatibilna marka : za HP Digitalno dijagnostičko nadzor : ne...

HRK 2.67

FINISAR RESELLER : Masters Masters Technologies 1 G / 10 G dvostruka brzina SFP+ primopredajnik dizajniran za upotrebu u 1gigabitu i 10gigabit Ethernet veza do 10 km preko vlakana s jednim n

HRK 114.20

Enet Cross kompatibilan Sonicwall to Ubiquiti Funkcionalno identičan 10 GBASE CU SFP+ kabel za izravni Attach (DAC) Pasivni 3 M programiran, testiran i podržan u SAD u, doživotno jamstv

HRK 32.32

Program Bluetooth Network je stabilan i pouzdan, kupac ne treba biti programiran za dovršavanje različitih Bluetoothovih aplikacija za umrežavanje tipa, kako bi se postigla vrlo jednostav

HRK 1.33

10 G SFP+ RJ45 bakar primopredajnik : 10g SFP+ RJ45 bakar primopredajnik za Cisco SFP10gTS, Ubiquiti Unifi UFRJ4510 G, Mikrotik, Fortinet, Netgear, DLink, Supermicro, TPLINK ( , 30m), 2 paki